(0482) 37-27-10
Одеса, вул. Отамана Головатого, 73/1 Змінити
Працюємо:
Пн-Пт, 8:00-18:00

Електроди в Одеса

Зварювальний електрод - металевий стрижень з електропровідного матеріалу, широко використовується для підведення струму. На ринку України існує більше двохсот різних марок електродів, які широко застосовуються в області важкої промисловості і будівельних робіт.

Компанія Днепропроект пропонує купити електроди в Одесі:

  • У - з тимчасовим опором розриву до 60 кгс/мм
  • Л - з тимчасовим опором для зварювання легованих конструкцій
  • Т -для зварювання легованих теплостійких металу
  • В - для зварювання високолегованої сталі
  • Н -для наплавлення поверхневих шарів

Наша продукція забезпечує високоякісне зварне з'єднання, а продуктивність процесу зварювання збільшується в кілька разів. Електроди володіють високими технологічними властивостями, що дозволяють проводити зварювання при будь-якому рівні струму.

Електроди в Одесі від компанії Дніпропроект виготовляють на високотехнологічному сучасному обладнанні діаметром в діапазоні 1,6 - 6,0 мм. Як показує практика, найбільшим попитом користується електроди до 4 мм. Згідно механічними властивостями, електроди характеризуються мінімальним тимчасовим опором розриву в кгс/мм, мають підвищені пластичні властивості.

Дніпропроект спеціалізується на постачанні високоякісних зварювальних електродів в Одесі від відомих виробників металопрокату України. Досвід роботи більше 10 років, а також висококваліфіковані фахівці, дозволили нам зайняти гідне місце на ринку і завоювати довіру споживачів.

Орієнтація на високу якість і своєчасну доставку, ось до чого ми прагнемо. Наші ціни на весь перелік продукції відносно низькі - це стало можливим завдяки тісній співпраці з виробниками і прямих поставок зі складу виробника. Будемо раді допомогти вибрати якісний електроди та інші види металопрокату.

×