(0482) 37-27-10
Одеса, вул. Отамана Головатого, 73/1 Змінити
Працюємо:
Пн-Пт, 8:00-18:00

Кутник в Одеса

Сталевий кутник - вид металопрокату, представлений профілем Г-подібної форми. Призначається для з'єднання декількох поверхонь, розташованих перпендикулярно одна до одної. Металевий кутник найчастіше застосовується в будівництві, в якості:

  • жорсткої арматури для будівництва монолітних споруд;
  • зміцнення дверних і віконних профілів.

Сталевий кутник в Одессе

Фото продукції

Ціна на сталевий кутник

Найменування Ціна, грн/т

Прайс-лист продукції

Види і застосування продукції

Металевий профіль Г-подібної форми, званий в народі сталевим кутом, виготовляється строго у відповідність з ГОСТ 8509 93. Для більшої міцності і надійних характеристик металопрокату даного типу, використовують вуглеводневу чи низьколеговану сталь.

Гарячекатаний профіль виготовляється за допомогою прокатки заготовок через вали відповідної форми. Якщо ж мова йде про гнутих сталевих кутниках, то для їх створення використовують спеціальні пресувальні машини.

Крім цього, металевий кут різниться по співвідношенню довжини його сторін. Так, найчастіше, можна зустріти рівнополичний и нерівнополичний Г-подібний профіль.

Сортамент металопрокату на увазі його точну класифікацію. Кутовий профіль не став винятком, тому його сортують за наступними маркуваннями:

  • «А» - висока точність вироби;
  • «Б» - профіль підвищеної точності;
  • «В» - звичайна точність сталевого нержавіючого кута.

Що стосується розмірів, то найпоширенішими на сьогоднішній день є профілі наступних розмірів: 10х10, 15х15, 20х20, 50х50.

Сертифікаты на товар

Потрібен сталевий кутник в Одессе? Наш телефон - (0482) 37-27-10

Отже, кожен, хто хоч якось ставитися до будівництва знає, що якісні елементи металопрокату - це запорука надійної і довговічною будівництва. На жаль, не кожен виробник виконує свою роботу на всі 100%, що призводить до розчарування і зайвих витрат часу і бюджету. Якщо ви не хочете мати справу з подібними проблемами, поспішіть звернутися в компанію «Дніпропроект Одесса»!

Тут ви не тільки зможете купити сталевий кутник в Одесі, а й дізнатися повний опис його складу, розміру, методу виготовлення і т.д. Але чому варто довіряти саме цієї компанії? В першу чергу, «Дніпропроект» - це гарант якості будь-якої продукції металопрокату, який всього за кілька років роботи зміг домогтися лідируючих позицій на вітчизняному ринку збуту.

"Дніпропроект" - місце, де можна купити кутник в Одесі оптом і в роздріб від виробника!

Що ж стосовно ціни питання? Кожен клієнт «Дніпропроект Одеса» має можливість ознайомитися з повним прайс-листом, представленим на сайті компанії. Саме там ви зможете знайти що цікавить вас і дізнатися його ціну за тонну.

Вартість - величина непостійна, і безпосередньо залежить від сплаву стали в профільних кутниках, їх розміру і, звичайно ж, обсягу замовлення. Тому, якщо ви хочете купити Г-подібний профіль в роздріб, ціна знизиться. Якщо ж ви робите замовлення оптом, ціна також знизиться! Адже для оптових поставок компанія готова запропонувати найвигідніші пропозиції!

Не відкладайте покупку найнадійнішого металопрокату. «Дніпропроект» - це кращі умови і пропозиції. А також швидка доставка, яка здійснюється по Одесі та Одеській області.

×