(0482) 37-27-10
Одеса, вул. Отамана Головатого, 73/1 Змінити
Працюємо:
Пн-Пт, 8:00-18:00

Балка двутаврова в Одеса

Двотаврова балка - один з найпоширеніших елементів металопрокатний індустрії. Форма перетину вироби максимально наближено нагадує за формою букву «Н». Двотавр користується особливою популярністю в будівництві і машинобудівної індустрії завдяки максимальній міцності і стійкості.

Балка Одеса (фото)

Фото продукції

Ціна на двотаврові балки

Найменування Ціна, грн/т
Балка (двутавр)
10 міра 9 м.дог.
12 міра 9 м.дог.
14 міра 12 м.+ 15% ндлдог.
16 міра 12 м.+ 15% ндлдог.
18 міра 12 м.+ 15% ндлдог.
20 міра 12 м.+ 15% ндлдог.
24М міра +15%ндлдог.
30 міра 12 м. +15%ндлдог.
36 міра 12 м. +15%ндлдог.
36М міра 12 м. +15%ндлдог.
45 міра 12 м. +15%ндлдог.
45М міра + 15% ндлдог.

Прайс-лист продукції

Класифікація та різновиди продукції

Нарівні з іншими елементами металопрокату, двутавр має свою класифікацію, яка позначає його технічні характеристики і допомагає зорієнтуватися як професіоналу, так і новачкові. Всі двотаврові балки виготовляються згідно ГОСТу 535-2005.

Маркування двотаврової балки може показувати напрямок межі полиць. У сортаменті будь-якого металопрокатного заводу можна зустріти двутаври з паралельними і непаралельними гранями полиць. Так, двотаврові балки з паралельними гранями поділяють на:

Двутаври з непаралельними полками вважаються спеціальними і, як правило, поділяються на два види:

  • з ухилом внутрішніх граней на 6-12% - звичайні;
  • з ухилом більше 12% - спеціальні, з маркуванням С і М.

Металева двотаврова балка - незамінний елемент в багатьох етапах будівництва. Вона застосовується в спорудженні мостів, висотних будівель, а також для зміцнення колон або для монолітного перекриття. Також полегшена двотаврова балка широко застосовується в усіх будівельних процесах, де слід задіяти каркасні споруди. Її наявність в подібних конструкціях сприяє посиленню надійності і зносостійкості.

Сертифікаты на товар

Потрібен двутавр в Одесі? Наш телефон - (0482) 37-27-10

Ви до сих пір не вирішили, де купити двутавр в Одессе? Не варто витрачати свій час на зайві дзвінки сумнівним постачальникам! Більше вам не доведеться збивати ціну за тонну товару або випитувати точний склад металопрокатний конструкції. Просто зателефонуйте за номером - (0482) 37-27-10.

Калькулятор розрахунку

Для розрахунку пропонуємо скористатися таблицею ваги двотавру

"Дніпропроект Одеса" - место, где можно купить двутавр оптом и в розницу от производителя!

Чому ви повинні співпрацювати саме з нами? Ми готові надати вам не тільки найвигідніші умови для покупки двотавру в Одессе, а й запропонувати найякісніший товар з нержавіючої сталі вищої якості.

А тепер час поговорити про переваги, які отримає кожен клієнт, який замовляє нержавіючий двутавр в «Дніпропроект»! Основними нашими плюсами можна вважати:

  • багаторічний досвід роботи в металопрокатний індустрії, який дозволяє нам з легкістю конкурувати з найбільшими вітчизняними гігантами;
  • максимально швидкий і налагоджений процес роботи, що дає можливість виконувати самі об'ємні замовлення в мінімальні терміни;
  • висококласне обладнання та професійні співробітники, готові взятися за самий нестандартний замовлення;
  • сучасний інтернет-магазин дає можливість купити двутавровую балку в Одесі, не залишаючи власного будинку, тобто, економлячи свій час;
  • вартість нашої продукції не просто демократична, а по-справжньому доступна для кожного.

Звичайно, кожен з вас задумався над цими пунктами, але найбільше будь-якого клієнта цікавить ціна. Телефонуйте, наші ціни вас приємно здивують.

×